,, W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą.''

Paulo Coelho


Gaba Dance Studio powstało z myślą o tych wszystkich, dla których taniec to przyjemność, zabawa, miły sposób na spędzenie wolnego czasu.
Propagujemy taniec jako czynną formę aktywności fizycznej i wspaniały sposób na wypoczynek. Zapraszamy zarówno tych, którym taniec nie jest obcy, jak i tych, którzy znają go tylko z ekranu telewizora. Nasza kadra to czynni zawodowo tancerze, instruktorzy, pedagodzy, animatorzy pełni pasji i zaangażowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą skierowaną do kobiet/mężczyzn, dzieci i par.
W naszym Klubiku odbywają się zajęcia dla dzieci i mam w tym samym czasie!
Prowadzimy zajęcia taneczne i animacyjne dla dzieci już od 3 roku życia.
 

Aneta Napałowska

ZUMBA
Dyplomowana instruktorka fitness od 1997 roku. Ukończyła wiele szkoleń krajowych
i międzynarodowych. Certyfikowna instruktorka Zumby-jedna z pierwszych w War- szawie, organizatorka wielu maratonów zumbowskich w Polsce. Cieszy się niesłychanym oddaniem kursantek/ów, poraża swoją energią, pasją i zaangażowaniem!

Anna Tomczak

HIP - HOP,TANIEC NOWOCZESNY
Nie wyobraża sobie życia bez tańca i muzyki.
Jako 6-latke mama zabrała ją na casting do grupy taneczno-wokalnej "Fasolki". Choreografka zespołu zaszczepiła w niej pasje do tańca oraz istotę techniki. Dzięki temu wiedziała, że bez systematycznej pracy nic nie osiągnie. Występując z popu- larnymi artystami oraz w telewizji nabrała obycia ze sceną.
Mając 13 lat rozpoczęła naukę w Egurrola Dance Studio (wtedy jeszcze pod nazwa Studio Volt). Najpierw szkoliła się pod bacznym okiem Joanny Szokalskiej, w grupie dziecięcej Luz. Z ta formacją zdobyła m.in. Mistrzostwo Polski i II Wicemistrzostwo Świata. W 2002 roku rozpoczęła naukę u Agustina Egurroli w grupie V2. Z tym zespołem tańca nowoczesnego jeździła na wiele turniejów w Polsce i na Świecie, gdzie wspólnie z grupą zdobywała tytuły m.in wielokrotnego Mistrza Polski Formacji, drugie Wicemistrzostwo Europy oraz 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Równocześnie od 2006 roku rozpoczęła prace z zawodową grupą Volt.
Z Voltem brała udział w takich przedsięwzięciach jak Taniec z Gwiazdami, Sylwester z Dwójką, Festiwal w Opolu, Festiwal w Sopocie, Hity na czasie, Viva Comet, Eska Music Awards, Dubidu, Jaka to Melodia i inne. Brała udział w 6 edycji You Can Dance - Po prostu tańcz! gdzie doszła do finałowej 12-stki.
Cały czas pracuje nad tym, żeby podnosić swoje umiejętności jako tancerz i uczest- niczy w wielu warsztatach w Warszawie i Londynie.
Podziwia takich tancerzy i choreografów jak Luam, Kimberley Taylor, JoJo Diggs, Gigi Torres, Les Twins, Mia Michaels, Laure Courtellemont, Luciano di Natale.
Uważa, że pokora w dążeniu do celu prowadzi do spełnienia marzeń i bycia lepszym tancerzem i lepszym człowiekiem.

Dominika Palacz

TANIEC BRZUCHA (BELLY DANCE)
Dyplomowana trenerka tańca kategorii BELLY DANCE. Pierwszy raz spotkała się
z tańcem brzucha w 2004 roku na letnich warsztatach z Jasmin Mazloum i od razu zakochała się w kulturze arabskiej! Zaraz po warsztatach przystąpiła do regularnych zajęć z Jasmin. Po pewnym czasie dodatkowo rozpoczęła naukę innego stylu tańca brzucha - Tribal ATS i Tribal Fusion u Barbary Ilczuk. Brała udział w warsztatach u znanych tancerek jak Dominika Suchecka, Jasmin Mazloum, Patricia Zarnovican, Rachel Lazarus Soto, Tamalyn Dallal, Bozenka. Występowała na wielu imprezach otwartych i zamkniętych (dla firm) oraz w klubach (np. Opium, Bazaar, Dobra Karma, Medyk) i restauracjach (np. Le Cedre). Brała udział w "Koncercie Orientalnym", organizowanym przez Teatr Tańca Nie Tylko Flamenco, na deskach teatru Montownia u boku Barbary Ilczuk oraz zastępowała z Jasmin Mazloum podczas Gali w Teatrze Na Woli. Jest solistką w Rewii "Yasmin", którą stworzyła jej mentorka Jasmin Mazloum. Osobiście występuje pod pseudonimem "Farida". Na swoich zajęciach stara się nie tylko pracować nad techniką tańca, jego stylami, lecz także nad charakterem, emocjami oraz ogólnym wyrazem ruchu. Podczas "wieczorków teoretycznych" stara się przybliżyć teorię tańca, jego znaczenie oraz wraz z kursantkami analizuje choreografie, pomysły kursantek oraz wszelkie nowości ze świata tańca orientalnego. U boku Jasmin Mazloum prowadzi szkolenia instruktorów i trenerów tańca arabskiego w Centrum Szkolenia Artystycznego "Ramada" w Opolu. Cały czas doskonali swoje umiejętności biorąc udział w różnych warsztatach i zajęciach regularnych. Serdecznie zaprasza do orientalnego świata "Baśni z tysiąca i jednej nocy"…, na zajęcia, dzięki którym każda
z kursantek podkreśli swoją kobiecość i piękno drzemiące w każdej z Pań.

Nicole Mouleo Mbongo

SAMBA
Urodzona w Polsce, wychowana w Kongo, od 5 lat tancerka z zamiłowania, pasji i za- wodu: jest liderką i choreografką jednej z najlepszych w Polsce rewii brazylijskich Danca Brasil. Prowadzi kursy taneczne dla młodzieży i dorosłych w warszawskich szkołach tańca z samby brazylijskiej(solo), baile funk, afro-brasil, afro house, afro contemporary, afro samba, samby fitness, disco samby, afro samby. Pełna pasji i zaan- gażowania. Jej zajęcia przenoszą w inny- egzotyczny wymiar,a niesamowita energia nie pozwala pozostać obojętnym!

Łukasz Cacko

TANIEC TOWARZYSKI
Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego. Specjalizuje sie w tańcach latynoamerykańskich. Laureat licznych turniejów na poziomie ogólnopolskim i Grand Prix. Współpracował z wieloma znanymi szkołami tańca. Osoba pełna pozytywnej energii, pasji i całkowicie oddana swojej pracy. Ulubionym tańcem Łukasza jest cha-cha.